ДЕМОНТАЖ КОНСТРУКЦІЙ

Виконуємо весь перелік послуг з питань демонтажу, в тому числі демонтаж будинків і демонтаж будівельних конструкцій.

Ми надаємо: знесення фундаментів, знесення труб, знесення залізобетонних конструкцій, Демонтується інженерних комунікацій, знесення сталевих конструкцій, знесення водонапірних об'єктів та інше.

Залежно від типу будівельних конструкцій, які необхідно знести, його специфіки та обсягу роботи залежать терміни проведення даних робіт. Бувають ситуації, коли необхідно знести аварійну будівлю, яка може в будь-який момент обвалитися, тут немає місця недбалості, тому ми підходимо до демонтажних робіт з усією відповідальністю. Оскільки неправильні дії можуть привести до загрози здоров'я і життя людей, матеріальних збитків найближчим будівлям та іншим об'єктам. При часткових демонтажах є ймовірність обвалення конструкцій, усадок, тріщин, електричних замикань в разі непрофесійного підходу.

Демонтаж будівельних конструкцій на сьогодні дуже актуальна послуга, вона користується небувалим попитом. Однак, враховуйте що це складна операція, тут не рідко бувають труднощі і складні нюанси, тому необхідно вибрати дійсно якісні послуги з використанням професійної будівельної техніки.

Будівельна техніка для демонтажу Bobcat це дійсно те, що вам потрібно. Для таких цілей можна використовувати екскаватори, мініекскаватори, бульдозери, навантажувачі. Наша компанія здатна поручитися за високу якість і професійну майстерність вироблену роками.