Вивіз будівельного сміття

Часто трапляються ситуації, коли потрібно позбутися від сміття, це звичайна справа після прибирання території, будівництва будинку, знесення будівель, ремонту в квартирі. Однак просто винести його в контейнери для побутових відходів не можна, за це передбачений штраф в розмірі 5350грн. Будівельне сміття необхідно вивозити в установлені місця забудовнику або господарчі приміщення.

За допомогою спеціальної техніки Bobcat можна з легкістю здійснити вивезення сміття у Вінниці. Наша компанія відмінно зарекомендувала себе в сфері комплексних робіт з вивезення будівельного сміття.

Ми надаємо якісні послуги з перевезення будівельних відходів на вигідних умовах для вас. Все що необхідно це замовити бригаду вантажників, зателефонувавши по телефону або ж скориставшись зворотним зв'язком на нашому сайті.

Зв'язавшись з нашим менеджером, ви отримаєте вичерпну консультацію по підбору спецтехніки, комплектації бригади вантажників та іншу інформацію, яка вас зацікавить.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, складемо кошторис усіх робіт, які необхідні для реалізації вашого проекту.

Перелік наших послуг з вивезення сміття:

- Вивезення з території будівельного сміття;
- Надання транспорту для вивезення сміття та утилізації його;
- Вивезення та утилізація дрібногабаритних, габаритних і важких будівельних відходів;
- Оренда обладнання для вивезення сміття.