Землерийні роботи

Ми виконуємо земляні роботи в Вінниці будь-якої складності. Земляні роботи це копка траншей і котлованів, копка озера, ставка, копка льоху, копка колодязя та інше. Ми проводимо підготовчі роботи для будівництва. А також наші послуги вам знадобляться для: планування грунту, корчування пнів, копання траншей, риття котлованів, зняття земляного родючого шару, розчищення територій, благоустрою дворових ділянок та інше.

Підготовчий етап в будівництві дуже важливий, адже саме від нього залежить якість всіх подальших робіт. Наша компанія надає для вас великий парк сучасної якісної спецтехніки в тому числі екскаваторів, а так само команду досвідчених професіоналів операторів, що б виконувати ваші замовлення оперативно і на високому рівні.

У нас ви можете замовити землерийні роботи в Вінниці міні спец технікою. Ми виконуєм: розробку і виїмку ґрунту, його вивезення, риття котлованів, траншей та інше.

 

ОЗЕРО

Багато хто бажає поміняти галасливие місто на заміську нерухомість з чистим повітрям і особистою водоймою. Для того, що б спорудити такий об'єкт природно необхідно провести ряд будівельних землерийних робіт. Для цього необхідно скористатися послугами екскаватора в Вінниці та іншої спецтехнікою. Ми надаємо якісні послуги по земляним роботам, таким як копка озера в Вінниці, або інших водойм.

ozero

СТАВОК

Що б побудувати ставок, спершу необхідно все ретельно спланувати і продумати. Вирити котлован потрібно знати де, що б ландшафт або наявність інших об'єктів не зіпсувало потім весь результат. Слід враховувати, чи є поблизу дерева, чи не занадто низько буде розташовуватися ставок. Для того, що б запустити у водойму рибу - це вимагає вирити котлован великих розмірів. Потрібно розуміти, що вирити ставок не так вже й легко, успішно впоратися з цим завданням зможуть наші фахівці і професійна будівельна спец техніка.

prud

ЛЬОХ

Льох для приватного будинку це просто необхідність. На кожній окремій ділянці є така будова для зберігання закруток, овочів, вина та інших продуктів харчування і не тільки. Льох замінює великий холодильник, тільки він більш вигідний, тому що не вимагає витрат на електрику. У нас є всі необхідні будівельна спецтехніка для того, що б вирити льох у Вінниці.

pogreb

КОЛОДЯЗЬ

Копання колодязя на земельній ділянці - це необхідність, адже вода це ресурс, без якого неможливе повноцінне існування і комфорт. А також колодязь забезпечує можливість проводити будівельні роботи. Для того, що б викопати колодязь необхідно спершу встановити бетонні кільця викопавши попередньо для цього траншею.

kolodec

Земляні роботи, які ми виконуємо:

- Підготовка землі перед забудовою і укладанням покриттів;
- Планування ділянки, ландшафтні роботи на схилах і у важкодоступних місцях, благоустрій територій;
- Просіювання обробка землі та піску;
- Укладання покриттів, посипання земельних ділянок, підготовка піщаної подушки;
- Риття траншей, риття ставків, риття колодязів, риття ставків, копка озер, риття басейнів, копка ям, копка канав, копка котлованів, копка каналізаційних каналів і відводів;
- Допоміжні роботи.