Планування грунту

Планування грунту - це земельні роботи з вирівнювання рельєфу місцевості, тобто зрізання горбів і засипання грунтом западин, це робиться для того що б була одна суцільна площина, на якій в перспективі можуть бути споруджені будівлі та інші роботи з благоустрою.

Навіщо потрібно планування грунту?

1. Вирівнювання рельєфу під будівництво будівель і споруд;
2. Зміна ландшафту, створення унікального дизайнерського ландшафту.

Планування актуальне на будь-яких місцевостях, це можуть бути як рівнини, так і більш складні периметри.

Вертикальне планування земельних ділянок - застосовується на похилих і горбистих місцевостях. Мета таких земельних робіт - перетворення рельєфу для підготовки бази будівництва на таких специфічних місцевостях. Землерийні роботи можуть бути пов'язані з укладанням дорожнього полотна, прокладкою комунікацій, закладкою фундаменту, підготовчими роботами для зведення будівель. Це досягається за рахунок нарощування або усунення шарів грунту. Без вертикального планування неможливо створити правильний ландшафтний дизайн і багаторівневу планування, яка буде імітувати природні форми.

Для того, що б здійснити вертикальне планування земельних ділянок, необхідна наступна спеціальна техніка:

- Екскаватори для копки траншей і котлованів. Це можуть бути колісні або гусеничні екскаватори в залежності від особливостей проекту, розмірів ділянки, обсягу робіт і виду грунту;
- Бульдозери для вирівнювання грунту на території засипки траншей, для пошарового зняття та інше;
- Екскаватор-навантажувач для вилучення ґрунту і переміщення його по території;
- Самоскиди для усунення непотрібного грунту, щебеню і піску;
- Міні-екскаватори актуальні на невеликих територіях і заміських об'єктах.

Для того, що б отримати хороший результат необхідно упевнитися в якості спецтехніки та професіоналізмі операторів даної техніки. Наша фірма забезпечує для своїх клієнтів високу якість всіх послуг, що надаються. Ми пропонуєм виключно якісну спецтехніку і досвідчених робітників.