Котловани, траншеї і ями

ТРАНШЕЯ

tranheya

Ми виконуємо роботи по створенню траншей для подальшого прокладання кабелів, труб і інших інженерних систем, а також під фундамент. Якісно викопати траншею в Вінниці можливо, для цього вам необхідно скористатися нашими послуги. Ми надаємо спеціалізовану техніку для будівельних робіт від всесвітньо відомого виробника Bobcat.

Викопати траншею екскаватором актуально на малих і обмежених територіях там, де не дуже зручно застосовувати великогабаритну техніку. Мініекскаватори вагою в тонну можуть забезпечити глибину копання в 1,5 метра, при ширині проїзду для техніки 80-120 см.

Риття траншеї під газопровід екскаватором

Для цього успішно використовується мініекскаватор вага якого становить 1,5 - 4 тонни (на прибудинкових територіях), а так само мініекскаватори вагою 3,5 - 6 тонн (на територіях з готовою інфраструктурою). Найкраще використовувати для прокладки траншей під газопровід ківш з шириною в 40 см.

Копка траншеї під фундамент

Для цих цілей краще всього підійде екскаватор з глибиною копання - 2,25 метра. Це машини класу ZTC (техніка JCB). Продуктивність становить за 8 робочих годин - 85 кубометрів ґрунту, це забезпечує траншею довжиною 90м і шириною 50см.

 

КОТЛОВАН

kotlovan

Багато в чому надійність і довговічність будівель залежить від якісно викопаного котловану. Спершу, необхідно оцінити місцевість, де буде викопано котлован, адже поблизу можуть виявитися об'єкти, які істотно можуть перешкодити роботі, сюди можна віднести дерева, фундаменти сусідніх будівель. Так само важливо вести будівельні роботи таким чином, що б виключити ймовірність виникнення обвалів. Є певний регламент нормативних документів, який включає в себе сукупність будівельних правил і норм. Аналіз шарів грунту - дуже важливий технологічний процес, оскільки він вписаний в СНиП.

Ми здатні якісно надати послугу - риття котлованів. У нашому арсеналі є всі для цього необхідне, а саме: екскаватори та мініекскаватори, професійні оператори, які вміло керують цією технікою. У роботі використовуються самоскиди, екскаватори-навантажувачі, гусеничні екскаватори.

Що б викопати котлован у Вінниці - сміливо звертайтеся до нас. Ми відповідаємо за якість виконаної нами роботи - копка траншей, планування територій, розробка котлованів і інші землерийні роботи.

 

ВИГРІБНА ЯМА

vigrbnaya yama

У нас є вся необхідна будівельна спецтехніка для робіт по будівництву вигрібних ям, каналізацій, зливних ям, біотуалетів та іншого.

Що собою являє вигрібна яма?

Це доступний природний септик. Призначена вона для того, що б піддавати продукти туалетних потреб мікробіологічному розкладанню під впливом елементів і мікроорганізмів, що знаходяться в землі. Слід врахувати, що вигрібна яма призначена тільки для вищевказаних цілей, ні в якому разі не можна її використовувати для інших цілей, так як за нормами об'єм рідини, який потрапляє в землю, не повинен перевищувати 1 кубічного метра. Оскільки це може призвести до забруднення підземних вод.

Перед тим як викопати вигрібну яму, необхідно чітко розуміти яка відстань має бути від житлової споруди, скільки метрів до шару підземних вод. До житла не більше 5 метрів, від дна до шару вод - 1 метр. А якщо поблизу є джерело питних вод, то від нього відстань повинна бути не менше ніж 20-50 метрів. Ціна на копку вигрібних ям варіюється від обсягу робіт, фахівець повинен оцінити кут нахилу зливних труб, рельєф місцевості і якість грунту.

Існує 2 варіанти вигрібних ям: без дна з герметичним пристроєм (підходить для дач тимчасового проживання), яма зі спец ємністю з якої періодично викачувати відходи шляхом асенізації (для постійного використання). При копанні вигрібної ями враховують і варіант септика, підземного відстійника, який використовується в автономній каналізаційній системі в приватних будинках. Обсяг септика - 1500, 2000 і 3000 літрів.