Ми здійснюємо доставку будівельної спецтехніки, маючи в своєму розпорядженні власний автопарк, штат фахівців для погоджень, розробки маршрутів і виконання вантажоперевезень. Виконуємо доставку на будмайданчики Вінниці та по території всієї України.
Вартість розраховується індивідуально, транспортування здійснюється до місця призначення і назад. Підсумкова ціна формується на підставі декількох факторів, до яких відносяться віддаленість майданчика, куди необхідно перевезти спецтехніку та характеристики вантажу. Незалежно від тонкощів вся спецтехніка доставляються вчасно і повністю готова до експлуатації. Для отримання детальної інформації та точних цифр - телефонуйте. Ми розрахуємо вартість перевезення і запропонуємо Вам оптимальні умови співпраці!
Наша компанія здійснює грошові розрахунки як в готівковій, так і в безготівковій формі. Ми працюємо як з великими підприємствами,так і з приватними особами. Послуги оренди спецтехніки надаються на будь-який термін відповідно до Вашої виробничої необхідності.
Ми здійснюємо свою діяльність на загальній системі оподаткування, а, отже, розрахунки з контрагентами здійснюються з урахуванням ПДВ. Маючи в своєму розпорядженні кваліфікованих бухгалтерів, ми грамотно і оперативно приготуємо повний комплект первинних документів, необхідних для підтвердження факту надання послуг.